Речення
/

Речення

1 хвилина читання

Одиницею мови, яка виражає закінчену думку, має певну граматичну форму і інтонацію, є речення в англійській мові (the Sentence). Розділ граматики, іменований синтаксисом (syntax), вивчає їх. Ми всі говоримо реченнями, тому побудова граматично і лексично правильних висловлювань є запорукою доброго мовлення. Принципи побудови речень англійською мовою викладені в однойменній статті.

Типи речення

Речення англійською мовою можна охарактеризувати з точки зору їх структури і метою висловлювання. Як відомо, за метою висловлювання ми маємо:

Chernivtsi oblast was created on August 7, 1940 in the wake of the Soviet occupation of Bessarabia and Northern Bukovina.

Come along, boys!

May I come in?

Кожне з них може бути ще заперечним (negative) або окличним (exclamatory). Структура речень англійською мовою пропонує нам прості (simple), складносурядні (compound) і складнопідрядні (complex). Певний тип складнопідрядних речень в англійській мові виведений в окремий розділ «Умовні речення».

Безумовно, щоб добре орієнтуватися в складанні речення англійською мовою, вам необхідно чітко знати його головні і другорядні члени (main / secondary parts of the sentence). У нашому блозі вашій увазі представлені статті про підметі і присудок. В англійській мові вони точно такі ж, як і в українській мові: головні – підмет і присудок, другорядні – додаток, означення та обставина.

Вивчивши запропоновані статті, ви без сумніву навчитеся грамотно висловлювати свої думки у формі речень англійською мовою!