Мої літні канікули

My Summer Holidays! (Мої літні канікули)

2 хвилини читання

Це літо було найбільш пам’ятним в моєму житті. Його я провів у рідному місті зі своїми кращими друзями. Погода була просто чудова: яскраве сонце і тепле повітря, майже не було дощів. Вдень ми зазвичай грали в футбол, волейбол, баскетбол, а ввечері наввипередки на велосипедах їхали до річки. А більше про своє літо ви зможете розказати в статті “Мої літні канікули”.

Описати своє літо під час карантину вам допоможе наступний текст – “Канікули на карантині”.

My Summer Holidays

Summer is a wonderful season for me. It is the hottest and the best season of the year. The weather is always nice and sunny. It’s a real pleasure to spend some days out of my town. So many people leave towns for countryside, seaside and mountains.

In summer schoolchildren do not go to school. They have summer holidays which are three months long. Children don’t have to get up early. There is no homework to do or lessons to learn. So, they like holidays. I never stay in bed long in a bright summer morning. Sometimes my friends and I go to the cinema or to forest. Sometimes we play football or tennis in the yard.

Every summer I go to the country to stay with my grandmother for a month or two. I help Granny to work in the kitchen garden or to look after chickens and pigs. In the village I often go for long bike rides with my brother. There is a nice river Prut not far from my Granny’s place. Sometimes we go fishing or boating. I like to sit in silence for a while waiting for a fish to get caught and listening to the birds singing in the forest. I like to go to the beach in the morning when it is not too hot. I swim, sunbathe and play with my friends on the bank of the river.

Мої літні канікули

На мою думку, літо це прекрасна пора року. Це найтепліший і найкращий сезон за увесь рік. Погода завжди хороша та сонячна. Проводити час за містом є справжньою насолодою. Дуже багато людей їдуть з міста до села, моря та гір.

Влітку діти не ходять до школи. У них літні канікули цілі три місяці. Дітям не потрібно вставати зранку. Немає домашнього завдання та уроків для вивчення. Отож, вони люблять канікули. Я ніколи не затримуюсь довго в ліжку яскравого літнього ранку. Деколи я з друзями йду в кіно або в ліс погуляти. Час від часу ми граємо в футбол або в теніс в дворі.

Кожне літо я проводжу у своєї бабусі в селі, зазвичай місяць-два. Я допомагаю бабусі прибирати в саду та доглядати за курками та свинками. Зазвичай ми з братом довго катаємось на велосипедах. Недалеко від нас є чудова річка Прут. Деколи ми рибачимо або плаваємо на човні. Я люблю сидіти в тишині очікуючи поки риба почне клювати та слухати на пташиний спів. Також я люблю ходити на пляж зранку, коли не дуже холодно. Я плаваю, загоряю та граюсь зі своїми друзями на березі річки.

Запитання до тексту

  1. What is your favorite season? – Яка твоя улюблена пора року?
  2. Where do you often spend summer? – Де ти зазвичай проводиш літо?
  3. Do you have a lot of friends there? – Чи багато у тебе там друзів?
  4. Do you like to stay in bed for a long in summer? – Ти любиш довго лежати в ліжку зранку?
  5. With whom you like to spend your time? – З ким ти любиш більше проводити час?
  6. Do you have a river near that place? – Чи є річка неподалеку від вас?

Додатковий матеріал до теми “Мої літні канікули”: