Канікули на карантині

Канікули на карантині

02.09.2020
1 хвилина читання

У зв’язку з ситуацією в світі, більшість учнів та студентів провели літні канікули не так, як хотілося б. Пропонуємо вам ознайомитись з текстом “Канікули на карантині”, який, сподіваємось, додасть вам натхнення для написання власного твору.

English version:

Summer is an incredible season. For centuries, it has brought a lot of joy into people’s lives. Perhaps because of the weather or because of the palette that accompany us from its very beginning to the end. But this summer was not like that, we imagined six months ago.

For most of my classmates, even a trip to grandmother in the village caused considerable discomfort, the transport was almost canceled, and it was quite dangerous to ride by it, so everyone stayed at home. But we did not give up, and created our entertainment plan for this summer. From time to time we gathered in a small company in nature in the forest or in the park. Usually, in the evenings, we created an online conference and played various games, such as “Mafia” and “Hangman”. Also, in the evenings, my friends and I played various online games like Minecraft and Fortnite.

In general, this summer went quite well. Not as we had planned, but not worse, the quarantine situation has brought a little variety to life and a drop of something new that not everyone is used to.

Переклад:

Літо це неймовірна пора року. Століттями вона приносить купу радості в життя людей. Можливо, це пов’язано з теплом, а може з барвами, які супроводжують нас від самого її початку до кінця. Та цього року літо було не таким, яким його уявляли ще пів року тому.

Для більшості моїх однокласників, навіть поїздка до бабусі в село викликала значний дискомфорт, адже транспорт майже не їхав, та й було це досить небезпечно, тому всі залишились вдома. Але ми не опускали руки, а вигадали свій план розваг на літо. Час від часу ми збирались в невеличкій компанії на природі в лісі або в парку. Зазвичай, вечорами, ми cтворювали конференцію онлайн та грали в різноманітні ігри, такі як “Мафія” та “Шибениця”. Також, вечорами, ми з друзями грали в різні онлайн-ігри на кшталт Minecraft та Fortnite.

Загалом, це літо пройшло досить непогано. Не так як ми планували, але й не гірше, ситуація з карантином внесла в життя трішки різноманітності та краплину чогось нового, до чого ще не всі звикли.

Додатковий матеріал до теми “Канікули на карантині”:

Повернутисьнаверх

Don't Miss