Моя улюблена книга

My Favorite Book (Моя улюблена книга)

1 хвилина читання

Уявити своє життя без читання просто неможливо, тому у кожної дитини і дорослого обов’язково є улюблена книга, яку він готовий перечитувати багато-багато разів, і вона ніколи йому не набридає! Пропонуємо вам твір на тему “Моя люблена книга” англійською мовою.

Me Favorite Book

I am fond of reading. I like to read books about adventures, great people and famous travelers, stories about animals and birds, fairy-tales and fables. I have read a lot of interesting books, but my favorite book is “The Adventures of Tom Sawyer” by Mark Twain. This well-known book is popular with the children all over the world. The main character of the book is Tom Sawyer, who lived in a small town on the Mississippi River. He was a boy with a wild imagination. He liked to play games with his friends. They often dreamed of different adventures. Tom was sometimes naughty and never quiet. But his friends liked him because he was kind and brave. Besides, he was noble.

I liked Tom Sawyer very much because he was always bright and full of ideas. Tom teaches us to be noble, kind and brave. He also teaches us to be a true friend. I have learnt a lot about the life of children in America from this book.

Моя улюблена книга

Я захоплююсь читанням. Люблю книги про пригоди, Великих людей і відомих мандрівників, історії про тварин і пташок, казки та байки. Я прочитав багато цікавих книжок, але найулюбленішою є “Пригода Тома Сойєра” написана Марком Твеном. Ця відома книга популярна серед дітей по всьому світу. Головним героєм книги є Том Сойєр, який живе в маленькому містечку на березі ріки Міссісіпі. Він був хлопчаком з неймовірною уявою. Він любив грати різні ігри з друзями. Вони завжди мріяли про шалені пригоди. Він деколи бував зовсім неслухняним і ніколи не сидів тихо. Але його друзі любили його за те, що він був розумним та сміливим. Окрім того, він був благородним.

Я дуже сильно люблю Тома за те, що він завжди тямущий і сповнений ідей. Він вчить нас бути шляхетними, добрими та сміливими водночас. Також навчає справжній дружбі. Я багато всього дізнався про життя дітей в Америці завдяки цій книзі.

Додатковий матеріал до теми “Моя улюблена книга”: