Бережіть природу англійською

Бережіть природу англійською

01.06.2021
1 хвилина читання

Сьогоднішня екологічна обстановка змушує нас замислитися про охорону природи. Потрібно думати про майбутнє і не тільки своє, але й своїх дітей та онуків. Природа хоч і багата, але може помститися за недбале ставлення до неї. Пропоную ознайомитись з твором “Бережіть природу англійською”, який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Бережіть природу англійською:

Every day we hear the words “Look after the nature”. This means that the problem of pollution is enormous. And it really is.

Of course, everyone adores being outdoors. But, unfortunately, not everyone likes to clean up after their holiday. That’s why almost every day, we see seas, rivers, lakes, forests and fields that are heavilypolluted. And as you may guess, there is a solution to this problem. And it’s within our grasp. If everyone begins to keep a clean yard, park, workplace, leisure, beach, everything around will change!

It is necessary to preserve Nature. After all, Nature is the real beauty of our planet. It provides us with food, water, oxygen and everything else we need to lead an entire life. Therefore, we should not interfere with Nature’s valuable energy, but vice versa, help it to help us. It is worth hoping that people will come to their senses and stop destroying the earth so that future generations will be happy and,what most important, healthy.

Переклад:

Кожен день ми чуємо слова “Піклуйтесь про природу”. Це означає, що проблема забруднення є величезною. І це дійсно так.

Звісно ж, кожен обожнює проводити час на відкритому повітрі. Але, на жаль, не всі любить прибирати після відпочинку. Ось чому майже кожен день ми бачимо сильно забруднені моря, річки, озера, ліси та поля. І як ви можете здогадатися, в цієї проблеми є рішення. І воно в межах нашого розуміння. Якщо кожен почне тримати двір, парк, робоче місце чи пляж в чистоті, все буде змінюватися!

Потрібно вберегти природу. Зрештою, вона є справжньою красою нашої планети. Вона забезпечуя нас їжею, водою, киснем і всім, що нам потрібно для життя. Тому ми не повинні перешкоджати цінній енергії природи та навпаки, помогти їй допомогти нам. Варто сподіватися, що люди спустяться на землю і перестануть руйнувати землю, щоб майбутні покоління були щасливими, і, що найважливіше, здорові.

Додаткові матеріали до теми “Бережіть природу англійською”:

Повернутисьнаверх

Don't Miss