for and against essay

“For and against” essay

25.02.2019
2 хвилини читання

Дана стаття є початком теми написання есе в англійській мові і розповість вам більш детально про такий непростий на перший погляд його тип, як “for and againstessay. Основне правило, яке слід запам’ятати, приступаючи до написання такого есе, полягає в тому, що чітке позначення вашої точки зору не потрібно. Основним завданням є збереження неупередженої позиції щодо питання, яке ви обговорюєте, таким чином, вашим завданням буде надання як аргументів «за», так і аргументів «проти», звідки власне і назва цього типу есе. Як правило набагато простіше аргументувати точку зору, з якою ми згодні, саме з цієї причини цей тип есе можна вважати трохи складнішим, адже тут нам необхідно надати однаково вагомі аргументи щодо двох протилежних точок зору.

Що ж стосується правил побудови, ми розглянемо ті особливості, які і будуть відрізняти цей тип есе від будь-яких інших. Отже:

  • Introductory paragraph – тут ви стикаєтеся з основними завданнями: по-перше, ви чітко обговорюєте тему. Пам’ятайте про те, що вам необхідно перефразувати твердження, яке служить темою вашого твору, але ні в якому разі не повторювати його слово в слово. По-друге, вам слід пам’ятати про те, що тут ви не висловлюєте свою точку зору, а лише вказуєте той факт, що дане питання може мати кілька точок зору, які ви і будете розглядати далі в своєму есе.
  • Main body – основна частина як правило буде складатися з двох абзаців, кожен з яких представлятиме одну з можливих точок зору. Пам’ятайте про те, що вам слід чітко дотримуватися однієї ідеї в одному абзаці. Тобто один з них буде надавати аргументи «за», в той час як у другому обговорюватимуться аргументи «проти». Ну і, звичайно ж, не забувайте про topic sentences.
  • Conclusion – висновок є єдиною частиною вашого есе, в якій ви можете все ж висловити свою точку зору, але ви також повинні дотримуватися нейтральної позиції, продовжуючи тон всього есе.

Отже, що ще необхідно взяти до уваги, приступаючи до написання “for and againstessays?

Складіть список аргументів «за» і «проти» для того, щоб приступаючи до написання, у вас вже були сформульовані ідеї, і вам залишилося тільки вибрати ті, які ви вважаєте більш вдалими або переконливими.

  • Постарайтеся підкріпити свої аргументи прикладами.
  • Пам’ятайте про те, що параграф не може складатися тільки з одного речення.
  • Використовуйте виключно формальний стиль.
  • Постарайтеся використовувати будь-які цитати, які підходять до теми вашого есе.

І, звичайно ж, фрази, які допоможуть вам висловити свої ідеї:

Щоб представити ідеї:

One major advantage / disadvantage, a further advantage / disadvantage, one point of view in favour of / against.

Щоб перерахувати ідеї:

To start with, to begin with, firstly, secondly, thirdly, finally, in the first place, last but not least.

Щоб додати інформацію до вже поданої ідеї:

Apart from this / that, besides, in addition to, furthermore, what is more, there is another side to the issue / question / argument of, not to mention (the fact) that, also, not only … but also / as well.

Щоб уявити протилежні ідеї:

It may be said / argued / claimed that, nonetheless, nevertheless, however, still, yet, but, whereas, despite / in spite of (the fact that), although, though, even though, while, whilst , regardless of the fact that, even so, on the other hand.

Щоб навести приклади:

For example, for instance, such as, like, in particular, particularly, especially, this is (clearly) illustrated / shown by the fact that …, the / a clear / striking / typical example of (this) … , the fact that … shows / illustrates that …

Щоб зробити висновок:

In conclusion, on balance, all things considered, to sum up, all in all, finally / lastly, taking everything into account / consideration, to conclude.

Додатковий матеріал до теми “For and against essay”:

Повернутисьнаверх

Don't Miss