Як я провів зимові канікули

Як я провів зимові канікули

1 хвилина читання

Канікули – це час веселощів, особливо під час зимових свят. Вони просякнуті якимось дивом. Новорічні свята – це найчарівніші свята в цілому році. Твір “Як я провів зимові канікули” допоможе правильно структурувати свої ідеї і написати власний твір на цю тему.

Твір:

I really like winter holidays. Everything around seems fabulous and magical at this time of year. I spent this vacation at home with my family. First, we all were preparing for the holiday together: we decorated our house, decorated the Christmas tree, and wrapped gifts. And then, on New Year’s Eve, they rejoiced that warmth and comfort reigns in our house, and all the close people are nearby.

After celebrating the New Year, my parents and I went to visit our grandparents. We had fun and shared recent interesting stories. Then my brother and I went to the New Year’s performance at the theater, and we loved it. When we returned from the theater, it started to snow. I was delighted, because this meant that in the following days I would ride a sled down a hill and make a snowman. And so it was. The rest of the vacation, the guys and I had fun on the street as best we could.

Переклад:

Я дуже люблю зимові канікули. В цей час все навколо здається казковим і чарівним. Ці канікули я провів вдома з родиною. Спочатку ми всі разом почали готуватися до свят: прикрашали квартиру, наряджали ялинку, упаковували подарунки. А потім в новорічну ніч раділи тому, що в нашому домі панує тепло і затишок, а всі близькі люди поруч.

Після зустрічі Нового року ми з батьками вирушили провідати бабусь і дідусів. Ми веселилися і ділилися цікавими історіями з нашого життя. Потім ми з братом пішли на новорічну виставу в театр, яка нам шалено сподобалося. Коли ми поверталися з театру, почався снігопад. Я зрадів, адже це означало, що скоро я буду кататися на санях з гірки і ліпити сніговика. Так і було. Залишок канікул ми з хлопцями веселилися на вулиці, як могли.

Додатковий матеріал до тексту “Як я провів зимові канікули”: