Мій домашній улюбленець (My pet)

Мій домашній улюбленець

Мабуть, не знайдеться такої людини, у якої б не було домашнього улюбленця. У когось це кішка або морська свинка, у когось папуга. Твір “Мій домашній улюбленець” допоможе правильно структурувати свої ідеї і написати власний твір на цю тему.

My pet:

I have a pet. It’s a cat named Lord. He came to us when I was still in kindergarten. Now he is 7 years old, but in spite of his age, he likes to run and play as the days before.

Lord is of black colour, with a small white spot on his chest. He would look like a small puma without it. His eyes are yellow-green. Our cat is very affectionate, loves to be stroked and never bites anyone hard. That is why everyone would like to have such a pet.

Lord likes to sleep on the chair. But it is better not to sit with him wearing light clothes, because the fur will stick to it. And we have to constantly wipe the chair.

We usually feed Lord with porridge with chicken. Sometimes we buy him a sprat. We don’t buy him cat food because it has flavour enhancers and then he doesn’t eat other food. We love the Lord very much. And I would like everyone to have such a pet.

Переклад:

У мене є домашній улбленець. Це кіт на ім’я Лорд. Він з’явився у нас коли я ходив ще в дитячий садок. Зараз йому 7 років, але незважаючи на свій вік, він як і раніше дуже любить побігати і пограти.

Лорд у нас чорного кольору, з невеликою білою цяткою на грудях. Якби його не було, то наш кіт був би схожим на маленьку пуму. Очі у нього жовто-зелені. Він дуже ласкавий, любить коли його гладять і ніколи нікого сильно не кусає. Тому такого улюбленця хотіли б мати всі.

Лорд любить спати на кріслі. Але краще не сідати з ним в світлому одязі, бо шерсть зразу прилипне до одягу. Тому крісло доводиться постійно протирати.

Годуємо його ми зазвичай кашою з куркою. Іноді купуємо йому кільку. Ми не купуємо йому котячу їжу, тому що в ній підсилювачі смаку і потім він не їсть іншу їжу. Ми всі дуже його любимо. І мені хотілося б, щоб у всіх був такий домашній улюбленець.

Додатковий матеріал до теми “Мій домашній улюбленець (My pet)”:

Підпишіться на наш Telegram канал!
Holler Box