Про гроші англійською

Про гроші англійською

1 хвилина читання

Чим старше стаж людина, тим більшу роль в її житті відіграють гроші. В дитинстві тобі здається, що після Різдва ти найбагатший і найщасливіший, і взагалі, які можуть бути проблеми? Але все не так просто, як здається на перший погляд. Пропоную ознайомитись з твором “Про гроші англійською”, який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Про гроші англійською:

I have been thinking more and more about the role money plays in people’s lives for the past few months. The more I think about it, the more I find myself discerning that money is a means to reach your goal and destination. But everyone has a different plan.

For someone, money is something that’ll help you buy many fancy clothes, and for others, money is savings in banks and making ends meet.

Some people count every penny while someone spends it all and never even get their change. Someone said that you would never have money if you don’t love it. Perhaps this approach is not as correct as it meant to be. But excessive love of money, the so-called “cult of money”, has never done anything good. I believe that there should be as much money as necessary to lead an everyday human life.

Of course, one can say that one person’s everyday life is luxury sports cars, fancy boutiques and villas on the shores of the Mediterranean Sea. In contrast, another person is lucky to have earned his crust.

Переклад:

Протягом останніх кількох місяців я все більше замислювався над роллю, яку гроші відіграють у житті людей. Чим більше я думаю про це, тим більше я відчуваю, що гроші – це засіб досягнення вашої мети та призначення. Але у кожного свій план на життя.

Для когось гроші – це те, що допоможе вам придбати багато вишуканого одягу, а для інших гроші – це заощадження в банках та зведення кінців з кінцями.

Деякі люди рахують кожну копійку, тоді як хтось витрачає все, що має, ще й ніколи решти не забирає. Хтось сказав, що у вас ніколи не буде грошей, якщо ви їх не любите. Можливо, такий підхід не настільки правильний, як передбачався. Але надмірна любов до грошей, так званий «культ грошей», ніколи не робив нічого хорошого. Я вважаю, що грошей має бути стільки, скільки потрібно для ведення повсякденного людського життя.

Звісно, можна сказати, що повсякденне життя однієї людини – це розкішні спортивні машини, вишукані бутики та вілли на узбережжі Середземного моря. На відміну від цього, іншій людині пощастило, що вона заробила на шматок хліба.


За наступними посиланнями ви зможете знайти купу лексики, яка допоможе прикрасити ваш діалог про фінанси 😉

Додатковий матеріал до тексту “Про гроші англійською”: