Моя найкраща подруга англійською

Моя найкраща подруга англійською

2 хвилини читання

Кожен з нас добре знає, що таке дружба. Це відносини між людьми, які опираються на взаєморозумінні, повзі, довірі та любові. Дружба – це те, чого не можна купити або продати, бо в такому випадку це вже не дружба. Дружба – це найкраще, що людина може дати людині. Пропоную ознайомитись з твором “Моя найкраща подруга англійською”, який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Моя найкраща подруга англійською:

Each of us should have a best friend who can support us in times of need. This person understands you one word and knows even a little bit more about you than you do.

Luckily, I have someone like that in my life. My friend’s name is Jenn. I can’t say that we have been friends since early childhood, but we have many common interests and hobbies despite that. For instance, we listen to the music of the same genre and like to spend time together; we like dancing and sports. 

It should also be noted that Jenn and I are very similar. But this is not about appearance, but rather about character. We are united by such qualities as kindness, responsiveness and honesty. These traits are also shown concerning each other. I respect the opinion of my friend, and I often listen to it. 

The fact that we are in the same class has played a significant role in our friendship. That is to say. We spend all our free time together. I remember many events that are dear to both of us. 

I can be confident of Jenn. She is incapable of meanness and will never betray me. An essential thing in a friendship is always to tell the truth. She also adheres to this rule and always reveals it to me, no matter how unpleasant it may be. My friend points out my mistakes and tries to change me for the better. Of course, sometimes it is not very enjoyableto hear this, but I am well aware that Jenn is right. This is why I appreciate her the most.  

I doubt there will be people like Jenn in my life. I’m sure that our friendship will last a long time. At the very least, I will do my best for it.

Переклад:

Кожен з нас повинен мати найкращого друга, який може підтримати в тяжкий момент. Ця людина розуміє вас з половини слова і знає про вас навіть трохи більше, ніж ви.

На щастя, у мене в житті є така людина. Мою найкращу подругу звати Джен. Не можу сказати, що ми дружимо з раннього дитинства, але та незважаючи на це, у нас багато спільних інтересів та захоплень. Наприклад, ми слухаємо однакову музику і любимо проводити час разом; ми любимо танці та спорт.

Слід також зазначити, що ми з Джен дуже схожі. Але мова тут не про зовнішній вигляд, а швидше про характер. Нас об’єднують такі якості, як доброта, чуйність та чесність. Ці риси також проявляються відносно одне одного. Я поважаю думку свого друга, і часто її слухаю.

Той факт, що ми в одному класі, зіграв значну роль у нашій дружбі. Тобто увесь вільний час ми проводимо разом. Я пам’ятаю багато подій, які дорогі для нас обох.

Я можу бути впевнений у Джен. Вона не здатна на підлість і ніколи не зрадить мене. Основна річ у дружбі – це завжди говорити правду. Вона також дотримується цього правила і завжди відкриває її мені, якою б неприємною вона не була. Моя подруга вказує на мої помилки і намагається змінити мене на краще. Звісно, іноді це не дуже приємно чути, але я добре знаю, що загалом вона права. Ось чому я ціную її ще більше.

Сумніваюся, що в моєму житті ще будуть такі люди, як Джен. Я впевнений, що наша дружба триватиме довго. Принаймні, я зроблю для цього все можливе.

Додатковий матеріал до теми “Моя найкраща подруга англійською”: