Літній вечір англійською

Літній вечір англійською (Summer evening)

1 хвилина читання

Пропоную ознайомитись з твором “Літній вечір англійською” який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Summer evening:

I want to tell you about a memorable summer evening from last year that happened to me.

I spent three weeks at a teen camp, and it was our final day there. I made a lot of friends during that period, both boys and girls in our unit. In general, it was a trip to remember! We went on hikes, participated in a variety of sports and intellectual activities, and even went kayaking. In other words, we became close to each other and had a tough time saying bye.

That day, the weather was gorgeously pleasant. We cancelled our usual activities after dinner and started packing. Apart from that, we engaged in active photo-taking with our mentors and contact-making with everyone.

We built a large bonfire and gathered around it in the evening. Everyone had a sad expression on their face, and some of us were even crying. The sparks from the fire went directly toward the enormous moon that was hovering directly over us. It was a wonderful sight!

After a brief speech from the mentors, we began playing the guitar and sang songs. We wished that moment would never end because it was so wonderful. Unexpectedly, we continued to sit in that position until dawn before falling asleep. We then woke up and left back home after a short nap.

Літній вечір:

Я хочу розповісти вам про пам’ятний літній вечір, який трапився зі мною минулого року.

Я провів три тижні в таборі, і це був наш останній день там. За цей період у мене з’явилося багато друзів, як хлопців, так і дівчат нашого загону. Загалом, це була поїздка, яка точно запам’яталася усім! Ми ходили в походи, брали участь у різноманітних спортивних та інтелектуальних заходах і навіть каталися на байдарках. Іншими словами, ми зблизилися і прощатись було важко.

Того дня погода була чудовою. Ми скасували наші звичні заходи після обіду та почали пакувати речі. Крім того, ми вели активну фотозйомку з нашими вожатими та зберігати контакти одне одного.

Ми розвели величезне багаття і зібралися біля нього ввечері. У всіх був сумний вираз обличчя, а дехто навіть плакав. Іскри від вогню летіли прямо на величезний місяць, який ширяв прямо над нами. Це було чудове видовище!

Після короткого виступу вожатих ми почали грати на гітарі та співати пісні. Ми хотіли, щоб цей момент ніколи не закінчувався, тому що він був таким прекрасним. Неочікувано, ми продовжували сидіти до самого світанку, перш ніж заснути. Потім ми прокинулися і поїхали додому після короткого перепочинку.

Додатковий матеріал до теми “Літній вечір англійською (Summer evening)”: