Комп'ютер в моєму житті

Комп’ютер в моєму житті англійською

25.09.2022
1 хвилина читання

Пропоную ознайомитись з твором “Комп’ютер в моєму житті”, який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Комп’ютер в моєму житті англійською:

My computer plays vital role for me. It is the second most popular electronic device, after the smartphone, with which I spend a lot of time.

I use the it for many things, but I especially need it to do my homework. I use my laptop to write essays, academic papers, make presentations, and many other things: search the Internet for information I need, communicate with teachers and classmates, watch video lessons, and sometimes do my homework, among other things. Aside from that, I use it to print various materials and scan documents.

Apart from school, I use the computer to play games on the Internet with my friends. It is my favourite hobby, with which I spend a lot of time. There is nothing more fun than battling out with friends in some interesting online game.

I’m also interested in video editing. I enjoy making various short videos, which I then edit on my computer and upload to the internet, primarily to the Tik Tok. So far, they haven’t gotten much attention, but I’m hoping that with time, they will.

I also use the computer to make minor purchases. I buy school supplies, books, small items for myself, and even items for my mother, who occasionally asks me to do so.

I’ve only mentioned the most obvious uses for the computer. In fact, it is used for many more things in my life.

Переклад:

Комп’ютер відіграє надзвичайно важливу роль у моєму житті. Це, після смартфона, другий за популярністю електронний пристрій, з яким я проводжу багато часу.

Я використовую комп’ютер для багатьох речей, але особливо він мені потрібен для виконання домашніх завдань. За його допомогою я пишу реферати, есе, наукові роботи, презентації та багато іншого: шукаю в Інтернеті потрібну мені інформацію, спілкуюся з вчителями та однокласниками, дивлюся відеоуроки, іноді отримую домашнє завдання та багато іншого. Крім того, я використовую його для друку різних матеріалів та сканування документів.

Крім навчання, я використовую комп’ютер, щоб грати з друзями в ігри в Інтернеті. Це моє улюблене хобі, якому я присвячую багато часу. Немає нічого цікавішого, ніж позмагатися з друзями в якійсь цікавій онлайн-грі.

Також я цікавлюся відеомонтажем. Мені подобається знімати різні короткі відео, які я потім монтую на комп’ютері та завантажую в інтернет, в першу чергу в додаток Tik Tok. Поки що вони не привертають великої уваги, але я сподіваюся, що з часом це станеться.

Я також використовую комп’ютер для здійснення дрібних покупок. Я купую шкільне приладдя, книги, дрібні речі для себе, і навіть речі для моєї мами, яка іноді просить мене про це.

Я назвав лише найбільш очевидні способи використання комп’ютера. Насправді, він використовується для набагато більшої кількості речей у моєму житті.

Додатковий матеріал до твору “Комп’ютер в моєму житті”:

Повернутисьнаверх

Don't Miss