Про біг англійською

Про біг англійською:

Біг – це зовсім не весела річ. Так думає більшість і сильно помиляються. Насправді біг – це не тільки корисна кардіо навантаження, але і чудовий спосіб відпочити і розвантажити голову. Справа в тому, що під час занять спортом виробляються гормони щастя – ендорфіни. Таким чином людина отримує можливість відволіктися від тривожних проблем і поглянути на них під іншим кутом. Пропоную ознайомитись з твором “Про біг англійською”, який допоможе структурувати свої ідеї для написання власного твору на цю доволі легку і цікаву тему.

Про біг англійською:

Running is a wonderful sport, capable of evoking the athletes’ vivid emotions and the fans watching the competition. Watching a professional run is always interesting because it is almost impossible to predict its outcome.

I like track and field events such as hurdles most of all. In my opinion, it is complicated to overcome the obstacles set in the way at high speed without falling and knocking them down. It requires not only excellent physical fitness but also utmost attention, as well as good coordination of movements.

Every year there are new champions in the world of sports, but the United States remains the all-time leader in terms of the number of medals won in running competitions at the Olympic Games.

I not only like to watch running competitions as a fan, but I sometimes take part in similar ones. Not on a professional, of course, but amateur level. I’ve often won prizes in school competitions, beating my competitors by a handful of short distances. And once I was even lucky enough to take part in the city Olympics. But I only came fourth at the finish line. However, I wasn’t discouraged by that result because I enjoyed the process of competing. I’m sure that all professional athletes feel a state of euphoria during a race as well.

Hence, running doesn’t just strengthen our body and make us feel better. It lifts our spirits and charges us with positive energy for a long time, which, of course, makes this sport doubly useful for everyone without exception.

Переклад:

Біг – це чудовий вид спорту, здатний викликати яскраві емоції спортсменів та вболівальників, що спостерігають за змаганнями. Спостерігати за професійною гонкою завжди цікаво, оскільки передбачити її результат майже неможливо.

Мені найбільше подобаються легкоатлетичні заходи, такі як бар’єри. На мою думку, складно долати поставлені на шляху перешкоди на високій швидкості, не падаючи і не збиваючи їх. Це вимагає не тільки чудової фізичної підготовленості, але і максимальної уваги, а також гарної координації рухів.
Щороку в світі спорту з’являються нові чемпіони, але США залишаються лідером усіх часів за кількістю медалей, виграних у змаганнях з бігу на Олімпійських іграх.

Я не тільки люблю спостерігати за змаганнями з бігу як фанат, але іноді навіть беру участь у подібних змаганнях. Але не на професійному, а на аматорському рівні. Я часто вигравав призові місця в шкільних змаганнях, перемагаючи своїх конкурентів на декількох коротких дистанціях. А одного разу мені навіть пощастило взяти участь у міській Олімпіаді. Але на фініші я прийшов лише четвертим. Однак я не засмутився таким результатом, бо мені сподобався процес змагань. Я впевнений, що всі професійні спортсмени відчувають стан ейфорії і під час перегонів.

Отже, біг не просто зміцнює наше тіло, але й змушує нас почуватись краще. Це піднімає настрій і заряджає позитивною енергією надовго, що, звичайно, робить цей вид спорту подвійно корисним для всіх без винятку.

Додатковий матеріал до теми “Про біг англійською”:

Підпишіться на наш Telegram канал!
Holler Box