10 фразових дієслів і 10 виразів для користувачів email

У кожної сучасної людини крім звичайної адреси з назвою вулиці і номером будинку є ще й електронна (an email address). Використання електронної пошти не так романтична, як надсилання поштових голубів, проте вже точно більш практично.

У цій статті ми познайомимо вас з 10 фразовими дієсловами і 10 виразами, які необхідно знати будь-якому користувачу електронної пошти (an email user).

10 фразових дієслів для опису дій з email:

Коли ми говоримо про електронну пошту українською, найпопулярнішими дієсловами, мабуть, є «відправляти», «відсилати», «пересилати». Давайте познайомимося з їх англійськими аналогами і деякими іншими фразовими дієсловами.

To write back - відповісти на лист, написати відповідь.

I want to write back to my sister, but I have no time to do it. - Я хочу написати відповідь моїй сестрі, але у мене немає часу зробити це.

To copy somebody in on something - включати когось в число одержувачів повідомлення.

You must copy your boss in on your email with the final report. - Ти повинен включити свого начальника в число тих, кому відправляєш фінальний звіт.

To write in to somebody / something for something / To do something - звертатися з листом куди-небудь. Наприклад, щоб з'ясувати якусь інформацію або висловити свою думку.

We wrote in to the technical support for more information. - Ми звернулися з листом до служби підтримки, щоб отримати більше інформації.

To send something in / To send in something - надсилати щось в яку-небудь організацію, наприклад заявку.

Have you already sent in your application for the competition? - Ви вже надіслали вашу заявку на змагання?

To send something on / To send on something - переслати листи зі старої адреси на нову.

Please give me your new email address, I will send on all the necessary information. - Будь ласка, дай мені свою нову адресу електронної пошти, я перешлю всю необхідну інформацію.

To send something out / To send out something - розсилати.

This information is very important. I will immediately send it out to all parents. - Це дуже важлива інформація. Я негайно розішлю її всім батькам.

Тo hear from somebody – отримувати звістки від когось.

It's always good to hear from you. - Завжди радий отримувати звістки від тебе.

To add on something to something / To add something on to something - додавати щось до чогось.

I added on some specifications to the text of my email. - Я додав деякі уточнення до тексту свого листа.

To type in - вводити дані за допомогою клавіатури.

He typed in her email address and pressed the "Send" button. - Він ввів адресу її електронної пошти і натиснув кнопку «Відправити».

To sort out something / To sort something out - класифікувати, сортувати.

I need to sort out the emails in my inbox. - Мені потрібно розсортувати вхідні листи.

10 виразів, які необхідні будь-якому користувачеві email:

Сучасні поштові сервіси пропонують багато можливостей. Для того щоб розуміти, які саме можливості і як ними користуватися, пропонуємо вам ознайомитися з наступними виразами.

To open an email - відкрити лист.

To respond / reply to an email - відповісти на лист.

To search inbox - шукати в поштовій скриньці.

Email delivery failed - доставка пошти не вдалася.

Full inbox - повна поштова скринька.

To insert attachment - додати вкладення.

A previous email - попередній лист.

To compose an email - складати лист.

To edit the email subject - редагувати тему листа.

To save and print attachments - зберегти і роздрукувати вкладення.

У цій статті ми представили вам 10 фразових дієслів і 10 виразів, які допоможуть вам користуватися електронною поштою. З огляду на її незамінність в сучасному світі, ви легко знайдете їм застосування.


Обговорити цю замітку чи задати запитання у нас на форумі!


Останні матеріали

Трудоголікам присвячується: все про слово work
20.05 Слово work асоціюється, як правило, з п'ятиденки «від дзвінка до дзвінка». Хтось ходить на роботу без особливого бажання, хтось з радістю, а особливим щасливчикам навіть вдається знайти своє покликання в житті. Так чи інакше з цим словом стикається кожен з нас, тому ми вирішили приділити йому пильну увагу
Нові англійські слова, які породив інтернет.
22.04 У століття Інтернету та цифрових технологій реальна і віртуальна реальність настільки переплелися, що багато хто з нас вже не уявляє себе без соціальних мереж. Свої враження і емоції ми неодмінно транслюємо в інтернет. Одні пишуть пости з власними міркуваннями, другі діляться улюбленими фільмами, треті чекають лайків під своїми фото і спостерігають за життям інших людей. Жодна дружня зустріч не проходить без фотографії з купою хештегів в соцмережах, а багато хто і зовсім звикли бачити світ через камеру телефону. Доведеться визнати: гаджети та додатки стали вже невід'ємною частиною нашого життя. Разом з новими реаліями ми вчимося вживати і нові слова
До біса нерви: як сказати про щось тривожне англійською
22.03 Ви навряд чи знайдете людину, яка завжди зберігає холоднокровність і не знайома зі словом «нервувати». Ми переживаємо з приводу роботи, сім'ї, здоров'я і навіть долі героїв книг і серіалів. В українській мові хвилювання зазвичай виражається за допомогою дієслів «переживати», «турбуватися», «нервувати». А як йдуть справи в англійській мові? Чи зрозуміє співрозмовник, що ви лише злегка стурбовані, а не охоплені панікою? Як пояснити, що ви відчули полегшення від радісної новини і у вас з душі звалився важкий камінь? Давайте розглянемо на прикладах

Проголосуйте

Навчання англійській через Skype:

Наша кнопка

Підтримайте нас, розмістіть нашу кнопку у себе на сайті:

Отримати код для сайту